Popüler PaylaşımlarKızlar,Siz Alfea Tabiat Parkının Koruyucularısınız.
Faragonda, Winx ve Roxy'e, Sihirli Boyutun Peri Hayvanlarının yaşadığı Alfea Tabiat Parkı'nı gösterirken, kötü ruhlu yırtıcı bir kuş Kazan Köstebeklerin son türü olan köstebeği avlayarak kaçırır…Köstebekleri bulacak ve gizemi çözeceğiz!
Gizemli düşmanın kim olduğunu öğrenmek için, Winx başka bir Köstebek bulmak zorunda ve bunu yapmak için tek bir şansları var: Faragonda'nın gösterdiği Hatıralar Salonu ile geçmiş zamana yolculuk yapmak.Bugün Doğa bize Butterflix gücünü verdi
Geçmişteki Alfea'ya ulaştıklarında, Winx Kalshara ve Köstebeği tutsak ederek ona yardımcı olan kardeşi Brafilius ile karşılaşır. Bununla birlikte Winx, Köstebeği kurtarmaya çalışmaktadır, bu şekilde Butterflix gücünü elde edebilirler. Çok Sihirli!Winx bizi durduramaz!
Kalshara ve kardeşi Brafilius Peri Hayvanları avlıyor çünkü, sonsuz bir güç olan Üstün Hayvan Gücüne sahip olmak istiyorlar. Winx ne pahasına olursa olsun onları durdurmalı….Çok sevimli bir yaratıksın…
Kalshara ve kardeşinin Peri Hayvanlara karşı saldırıları devam ederken Winx Sihirli Tarih öncesine gider. Tehlikede olan Squonk'la karşılaşırlar ve bu sevimli yaratığın Layla ile arasında özel ve sihirli bir bağ vardır.Benim küçük… sevimli köpeğim!
Lynphea'da, Sihirli kurtların bir tür tehlike altında! Winx Flora'nın gezegenindeki evindedir.. Orada, Flora Peri Hayvan ile arasındaki sihirli bağı kurar: Amarok.Birlikte mükemmel bir uyum yaratabileceğimizi hissediyorum!
Winx Orta çağ İtalya'sına seyahat eder, Miusa Butterflix gücü sayesinde, Brafilius'un yakaladığı kendi Peri Hayvanını bulur: O Critty'dir!İnanılmazsın, Shiny!
Ahh hayır! Kalshara Critty'i kaçırır ve Winx bir kez daha onu kurtarmak zorunda kalır. Winx, Peri hayvanların hapsedildiği ve düşmanlarının saklandığını yere ulaşır. Peri Hayvanların arasında olan Shiny, Stella arasındaki sihirli bağ sayesinde Kalshara ve Brafilius'dan uzaklaşır.Bugün yeni bir arkadaşımız oldu! Adı Flitter!
Brafilius, Zenith gezegenindeki sihirli hayvanların peşine düşer. Bir kez daha Winx'e iş düşer. Tecna, sihirli gücü sayesinde, Flitter ile arasındaki sihirli bağ ile onun son türünü kurtarır.Kurtarılmış Hayvan Parkına hoşgeldiniz!
Bu sırada, Roxy Dünyada tehlikede olan hayvanlar için Kurtarılmış Hayvan Parkını kurar. Ne hoş! Sonunda, özgür ve güvende yaşamak için bir yerleri var!Kalbinin ne kadar temiz olduğunu hissediyorum
Çin'de acil durum! Pandalar, kazayla şekil değiştiren bir yaratığın tehdidi altındadır. Winx oraya geldiğinde, bir büyünün etkisinde olan bu Elas adındaki tek boynuzlu atı bulur. Aralarındaki sihirli özel bağ sayesinde, Bloom büyüyü bozar ve pandaları kurtarır.Bilezikler Mini Dünya'ya girmek için bir anahtardır!
Winx özel bağları olan, altı Peri Hayvanın Üstün Gücün Muhafızları olduklarını öğrenir ve altı perinin minik hallerine dönüşmeleri için Winx'e Tynix bileziği verir ve sihirli Mini Dünyayı keşfederler.Bu kez yapacağız!
Geçmişe yolculukta, Winx Mini Dünyadaki tüm son türleri korumak için Kalshara ve Brafilius'a karşı mücadeleye devam ediyor. Sadık Uzmanlar ve Paladinler daima onların yanında.Biliyor musunuz kızlar… bir süreliğine de olsa tekrar küçüklüğe dönmek çok hoş!
Kalshara ve Brafilius hayvanların Üstün Güçlerinin Winxle bağlantılı olduklarını düşünür. Altı peri için kurulan tuzaktan sonra, Brafilius Winx'in küçük kızlara dönüştürmek için yine büyü yapar. Bu arada, Kalshara Peri hayvanları ele geçirmeyi dener!Evet, bu Üstün Güç!
Bir çok yolculuktan sonra, Winx Peri Hayvanların Üstün Güçlere Alfea'da sahip olduğunu öğrenir! Bu bir elmas Köstebek heykeli!Burayı keşfetme zamanı…. Bir kez daha her şey bizim olacak!!!
Maalesef, Brafilius Üstün Gücü ele geçirir, ve bunu korkunç eylemlerini hayata geçirmek için kullanır. Winx'in efsanevi düşmanlarını özgür bırakır: Trix!!! Üç cadı Alfea'yı sonsuza dek ele geçirmek ister. Olamaz!TEŞEKKÜRLER WİNX! Üstün Güç güvende!
Winx ve Trix arasındaki mücadele çok sert! Peri Hayvanlar Winx'in yardımına ulaşır ve birden sihiri güzel bir Sonsuzluk Kuğusu ortaya çıkar. Kuğu Üstün Gücü ile , tüm düşmanları içine çekerek hapseder yener!!!


Yaşasın! Tam zamanında yaptık!
Yaşasın, Kutlama zamanı! İnanılmaz bir macera daha sonlandı ve tüm Peri Hayvanlar Winx sayesinde güvendeler!

{ 11 yorum... oku ya da yorum yap! }

 1. bunu okuduktan sonra yeni sloganım=winx,winx!hadi winx hadi! winx'ten sihirli yok! ooooooooooooooooooooooo winx!

  YanıtlayınSil
 2. 8. sezon ne zaman başlayacak

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. 2017 2018 gibi

   Sil
  2. ya o kadar zamanı bekleyememmmmmmmm gerçekten miiii

   Sil
  3. 8.Sezon world of winx'ten sonra başlayacak dönüşüm candix olacak!

   Sil
  4. Saçmalama o sahte dönüşüm sahte fanlar yapmıştı.
   Dreamix gücüne kavuşcaklar

   Sil
 3. yaaa bisey sorucam bu sezondami bilmiyorum ama stellayi bi yaratik kaciriyodu evlenmek icin o hangi bolum lutfen soyleyin

  YanıtlayınSil
 4. yaaa bisey sorucam bu sezondami bilmiyorum ama stellayi bi yaratik kaciriyodu evlenmek icin o hangi bolum lutfen soyleyin

  YanıtlayınSil
 5. 8.sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. Dönüşümü ne olacak,ne temalı olacak,Winx ve Roxy hangi düşmanlarla karşılaşacak,karaçember büyücüleri geri mi dönecek?...

  YanıtlayınSil
 6. merakla bekliyorum sezon 8 acaba nezaman gelecek

  YanıtlayınSil

- Copyright © Winx Club Türkiye - Çalıştıran Blogger - Tasarım Winx Club Türkiye -